Strona2

Zanurz się w języku hiszpańskim

Chcesz uczyć się hiszpańskiego? 


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przeczytaj

Czy warto uczyć się hiszpańskiego

Hiszpański jest drugim najczęściej używanym językiem na świecie jako język ojczysty. Przed hiszpańskim częściej mówionym jest tylko chiński mandaryński, a angielski lokuje się na trzeciej pozycji. Hiszpański jest używany przez prawie 500 milionów osób jako pierwszy lub drugi język. Jest także drugim najczęściej uczonym językiem na świecie po angielskim i trzecim najczęściej używanym w Internecie. Poznając go masz możliwość studiowania w innych krajach lub otwarcia nowych możliwości w pracy i w biznesie. Żaden inny język nie jest używany w tak wielu krajach jak język hiszpański.

uczyć się hiszpańskiego

Jak uczyć się hiszpańskiego w domu

W Internecie można znaleźć wiele materiałów jak nauczyć się hiszpańskiego od podstaw. Jako specjaliści możemy potwierdzić, że pierwszy kontakt z językiem jest najważniejszy, aby nie mieć problemów z wymową, czego później nie da się wyeliminować.

A jak efektywnie uczyć się hiszpańskiego

Idealna nauka to:

  1. Odsłuchiwanie lekcji w domu
  2. Korekta wymowy przez native speakera
  3. Prawidłowe rozumienie gramatyki
  4. Praktyczne ćwiczenia oceniające proces uczenia się

uczyć się hiszpańskiego

Co może zaoferować Akademia Qualitas Lingua

Oferujemy ten wyjątkowy model nauki dzięki naszej metodzie, ponieważ tworzy go nasz zespół native speaker’ów oraz dwujęzycznych lektorów, aby móc uczyć gramatyki w sposób jasny i przyjemny oraz aby móc poprawnie korygować wymowę od samego początku. Teorię uzupełnia rozmowa z native speaker’em oraz wszelkiego rodzaju ciekawe ćwiczenia, krzyżówki i piosenki.

Kurs jest naprawdę przydatny do szkolenia polskich studentów, którzy chcą wyjechać do Hiszpanii na studia. Fakt, że mogłem to zrobić online i we własnym tempie, był jednym z aspektów, który pomógł mi najbardziej w wyborze tego kursu.
Jan K.Przedstawiciel handlowy
Jan K.
Myślę, że treść materiału jest wystarczająco przejrzysta, aby każdy mógł bez problemu przejść kurs i zdobyć umiejętności niezbędne do funkcjonowania w kraju hiszpańskojęzycznym.
Kasia S.Specjalista ds. turystyki
Kasia S.
Doświadczenie bycia studentem online po raz pierwszy sprawiło, że myślałam, że kurs online nie może być skuteczny. Od pierwszej lekcji zajęć w Akademia Qualitas Lingua z lektorką zdałam sobie sprawę, że warto, a jasna i profesjonalna forma nauczania pomogła mi poprawić moją wiedzę.
Julia K.Księgowa
Julia K.
Jest to bardzo konkretny i bardzo dobrze zorganizowany kurs, najwyraźniej o charakterze dydaktycznym, który stawia na praktyczną naukę języka hiszpańskiego dla Polaków, a zatem może pomóc uczniom w skupieniu własnych zajęć w bardziej uporządkowany sposób.
Piotr J.Dyrektor ds. Administracyjnych
Piotr J.
Kurs jest bardzo interesujący i bardzo kompletny. Przekroczyło to moje oczekiwania, ponieważ to kurs online i nie spodziewałam się, że będzie tak spersonalizowany. Kurs podsumowuje język w jasny i prosty sposób, dzięki czemu codzienna nauka jest szybka i łatwa.
Edyta KHandlowiec
Edyta K
Previous
Next

Napisz do nas

Napisz do nas, a rozwiążemy wszystkie twoje wątpliwości

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI